| GabriiiiiElla a întrebat:

Voi cum va pregatiti pentru evaluarea nationala( admiterea la liceu)? FUNDITA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Trebuie sa faci pregatire din timp, invatand, exersand mult, facand multe exercitii.
Te pup!

4 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Stand si frecand buha.

| DaftPunk a răspuns:

Imi dau silinta.

| ɴιcoleтα a răspuns:

Invatand si facand teste nationale.
Meditatii romana si matematica.

| bondarel10 a răspuns:

Eu m-am pregatit in felul urmator:Intr-o zi am invatat la mate, intr-o zi la romana, cam 1 ora big grin...dar in acea ora nu faceam si nu ma gandeam la altcevahappy...am avut rezultate excelente big grin.te sfatuiesc sa faci si u asabig grin