| NicusorYo a întrebat:

Cand va fi sfarsitul lumii? Sau ceva asemanator in Romaniawinking? De ce va fi?
Fundatongue

Răspuns Câştigător
| elea a răspuns:

Sfarsitul lumii nu va fi sau cel putin nu avem cum sa stim noi doar Dumnezeu stie... funda

4 răspunsuri:
| Liquify a răspuns:

Nu stie nimeni cand va fi ca nu e program TV laughing.

| ZvT a răspuns:

Am auzit ca in Afganistan nu o sa vina. Fugiti acolo naivilor.

| DeeaDLove12 a răspuns:

Cand da domnu oricum nu te lua dupa ce spun astea ca anul viitor e sfarsitul lumii is tampenii sa-si promoveze nu stiu ce site ca matematica nu il poate invinge pe Dumnezeu

| jerrygabrielle a răspuns:

Sfarsitul lumii il provocam noi pentru ca ne batem joc de mediul terestru. Daca vom continua tot asa nu mai dureaza mult.