| Raluka_Ioa_1990 a întrebat:

Care ar putea fi subiecte bune pentru vlogging?

Răspuns Câştigător
| Bruuuuuuuuuh a răspuns:

happy
Cheia vlogg-ului este originalitatea.
Nu exista subiecte bune/subiecte proaste. Bine, depinde de varsta, ce e drept, e drept.
Dar ca sa ajungi cunoscut, trebuie sa fii original.
Daca vrei sa ajungi o vloggerita de succes, ca Tequila, trebuie sa fii cat mai originala. Prin provocari/lucruri despre mine nu arati nimic. Poate doar ca (,) copiezi. Tequila a adus Adevar si Provocare in Romania. * nu ii fac reclama Tequilei, pur si simplu dau exemplul cel mai clar*
Imediat dupa ce Tequila a ajuns faimoasa, sau cel putin cunoscuta, mii de fetite si baieti de 9-15 ani au inceput sa isi faca,, vlogg-uri'' in care sa posteze intrebari si provocari, cel mai probabil, adresate/puse tot de ei.
Penibil si jenant.
Ce e trist este ca la varstele mici de 8-9-10 ani au deja Facebook, Twitter si cont de YouTube.
Cel mai trist, cont de YouTube.
Fiindca sunt mici si nu constientizeaza faptul ca se fac de ras. Asta e de inteles. Dar multa lume nu intelege, si incepe sa se rada de acei copii, ca pe viitor sa creasca complexati sau cu rusinea faptelor din copilarie. Si asta nu e vina lor. E vina parintilor.
Dar nu intru mai mult in detalii, nu are legatura cu intrebarea ta.
Oricum, daca vrei sa te apuci de vlogg, fii sigura ca vei primi si jigniri, pe langa comentariile frumoase si complimente. Fireste, nu pentru ca nu te descurci in ceea ce faci sau continutul video-ului postat nu este de calitate, ci pentru ca asa e omul- rau.
Ai grija.
Abordeaza subiecte interesante, ce tin in suspans.
Filmeaza cu o camera performanta si invata sa editezi.
Este una dintre regulile care trebuie urmate daca vrei sa atingi succesul.
Sonor, calitate, continut si fara dar si poate, originalitate.
Mult succes si ai mare grija.
Gura lumii nu o astupa nici pamantul.
happy

1 răspuns:
| nebunianuarelimite a răspuns:

1. Turul camerei mele.
2. Cateva lucruri despre mine.
3. Intrebari si raspunsuri.
4. Adevar si provocare.
5. Farse la telefon.
6. Despre vedete.
7. TV si calculatorul.