| Sapphire a întrebat:

Care credeti ca este cea mai banoasa meserie? happy

20 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Avocatul smug
Castiga foarte binebig grin

Răspuns utilizator avertizat
| lays a răspuns:

Videochatstraight face. sau hot.pardon,parlamentar

| kurinkita a răspuns:

Pilot de curse, mai ales cei de Formula 1. Pot castiga lejer si milioane de euro per cursa.

| RUMBURAK a răspuns:

Traficant de arme, mafiot, pensionar la c. a. p.

| stefangeles a răspuns:

Sa fii hot laughing e ce-a mai banoasa meserie sau sa fii magistrat corupt happy alceva nu stiu ce ar fi mai bun laughing ca sa deschizi o afacere pe cont propriu nu ai sanse sa supravietuiesti

| Daiana_1737 a răspuns:

Depinde... un doctor bun poate castiga si peste 10. 000 de euro... dar cand spun bun nu ma refer ca ai invatat tu in facultate si booom ai iesit doctor super bun
un avocat care cunoaste bine legile si stie cand sa le aplice si mai ales apara mafia ehee castiga foarteee mult.
Dar exista foarte mari riscuri in aceste doua meserii.

| hackey a răspuns:

1)judecator/procuror
2)militian big grin

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Popă ortodox. La câţi cretini sunt în ţara asta care-şi rup de la gură să dea "părinţelului", nu-i stres. Aduni în câţiva ani nişte destul de mulţi bani şi nici nu e riscant şi nici nu e istovitor ca muncă.
Ce mare chestie să behăi nişte baliverne din nişte cărţi scrise prost?thinking

| Mar a răspuns:

Actor porno laughing)).glumesc.Parlamentar oh go on

| T a răspuns:

- investitor titluri de valoare - peste 5, 85 milioane euro/anual

- mandatar societate comerciala - 5, 146 milioane euro/anual

- avocat - 1, 8 milioane euro/anual

- locator - 1, 350 milioane euro/anual

| IonelG a răspuns:

Presedinte... poti jefui un stat apoi sa fugi in Mexic si sa fii excentric de bogat(a).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hot neprins.:d

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Ce-a de docto
Nu cred ci stiu big grin
Fundaa` laughing?
[Prima blushing]

| Vero1996 a răspuns:

Stomatolog castigi super bine daca ai cabinet privat sh mai lucrezi si la stat.

| Asdgjkjgs a răspuns:

Mafiot, traficant sau jucator la loto laughinglaughinglaughing

| muresanul a răspuns:

Bancher!

| diaa a răspuns:

Avocatbatting eyelashes

| faimosul28 a răspuns:

Daca lucrezi in industria petroliera castigi destul de multicel! se plateste bine in arabia saudita!

| PiSii_1802 a răspuns:

Medic legist, ginecolog