| JasonMcCann a întrebat:

Care dintre aceste slujbe castiga mai bine: Notar, Procuror, Avocat?

Răspuns Câştigător
| Melyssuka a răspuns:

Eu zic ca avocathappy!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare dintre ele sunt aducătoare de bani, depinde ce anume te motivează că trebuie să punem calitatea înaintea banilor!
Pa, pa.

| anutza a răspuns:

Procuror si notar - sunt cele mai banoase, dar e mai greu sa ajungi, avocat e mai usoe se castiga tot bine dar trebuie sa fii foarte buna pentru ca sunt foarte multi avocati si in general clientul cauta un avocat nu bun ci foarte bun

| jessyka_9063 a răspuns:

Dupa parerea mea procurorul, deoarece el este deasupra celorlalti.

| DJohnny a răspuns:

Depinde ca avocat cat iei pe caz, dar cred ca procuror e cel mai bine.

| Mrrx17 a răspuns:

Avocat.se castiga foarte bine cand e un proces mai dificil

| blagaioana a răspuns:

Bine inteles avocatul si stii din ce cauza pentru ca notarul bineinteles el face niste amarate acte procurorul acuza iar avocatul castiga cazuuri si ia bani multi

| raluk27 a răspuns (pentru blagaioana):

Pt ca avocatul nu are registre si nu da chitante. Deci face bani fara numar. Un notar face doar niste acte amarate? Te asigur ca multi notari stiu mai multa carte si sunt mai competenti ca niste avocati cu Spiru Haret, care habar n-au sa calculeze o cota la mostenire. Cred ca cineva a vazut prea multe filme cu procesele lu' peste.

| patrygood a răspuns:

Avocat