| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai platita meserie la ora actuala?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Domeniul IT.

| Pool77 a răspuns:

Posibil sa nu se considere meserie, insa fotbalul,
Mai ales in China, unii jucatori primesc salariu de peste 40 milioane de euro anual.
Nu cred ca se castiga mai bine nicaieri.

| Adry05 a răspuns (pentru Pool77):

Da, dar ca sa ajungi sa fii platit cu suma aia, trebuie sa ai si un oarecare talent, ca nu iau pe oricine de pe strada cu membre sanatoase.
In plus, sa nu uitam ca nu suntem in China laughing Acolo cam orice se plateste bine, vorbim de Romania momentan ca tipul/tipa n-a mentionat nici ca ar fi in alta tara, nici c-ar vrea sa plece. Si din ce intreaba presupun ca se refera la Romania.