| andreea567890123 a întrebat:

Care e mai buna inginerie civila sau Farmacie? ce sa aleg ca si facultate?

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Teologia, recomand cu caldura.

| zilog a răspuns:

Nu foloseste la nimeni teorie civica bla bla bla comunism pe pâine nu te plateste nimeni pentru asta

dar mai importat este sa faci farmacie
ginecologie ceva de genul ata sa faci un ban cu mana ta cu cunostintele tale
independent de sistem de regim

asa ca invata o meserie care se cauta si iti da omul un ban
si care iti e de folos si in varf de munte si incaz de razboi
si incaz in care vin chinezii si ne cotropesc pe toti
si pun calculatoare computere sa faca ordinea si politica
si desfinteaza tot civicul ca va tine de computer treba asta
iar tu nu vei mai avea voie sa gândesti pentru ca esti undizident daca chiar ai creier ne injectat cu cipuri de monitorizare

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Depinde ce iti place. Ambele sunt alegeri bune, insa trebuie sa alegi ce iti place si la ce esti bun.