| KaRa23S a întrebat:

Care e mai greu liceul militar sau de politie? si as vrea sa-mi dati cat mai multe detalii despre fiecare, daca se poate din surse sigure. Multumesc!

1 răspuns:
| toteuu a răspuns:

din cate stiu eu liceul militar e foarte greu.dar si cel de politie.in schim se dau niste probe inainte.la militar se dau 1000 de m pe cand la politie dai 2000. iar la militar iti asigura loc de munca dupa ce termini liceu iar la politie doar te antreneaza pentru academie. sfatul meu este sa te duci la militar.