| xDxDxDxDxD a întrebat:

Ce se face la liceul militar? Ce vei ajunge daca termini liceul militar? E greu? va rog imi dati mai multe detalii despre liceu militar. FUNDA

5 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Caută în răspunsurile utilizatorului "corolav"

| Marius96 a răspuns:

Pai daca terminiti un liceu MILITAR sigur nu vei deveni doctor, profesor... evident devii militar. omg

| AnggelikiMessinianBlood a răspuns:

Eu am terminat liceul militar de la Campulung Moldovenesc. Dupa liceul militar te poti duce la academia militara ....si pot spune ca e chiar greu, nu l-as mai face inca o data

| xDxDxDxDxD explică (pentru AnggelikiMessinianBlood):

Deci daca ai fi in locul meu nu ai da la liceul militar?

| AnggelikiMessinianBlood a răspuns (pentru xDxDxDxDxD):

Daca iti place foarte mult armata
du-te.