| pufulichi a întrebat:

Care este cea mai bine platita profesie/ii din RM?

Răspuns Câştigător
| drhotzu a răspuns:

Pai cea mai bine platita ramura este cea de consultanta in afaceri, cu sunt cei de Price Waterhouse Coopers, sau de la Roland Berger, dupa aceea sunt presedintii de banci, administratori de fonduri, si fotbalisti. si cam astea ar fi salariile de top.

3 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Draga mea, te referi la profesie, ca si meserie? sau ca si job, pozitie in firma? sau ca si domeniu de activitate?

| pufulichi explică (pentru drhotzu):

Ca un job happy

| drhotzu a răspuns (pentru pufulichi):

Pai cea mai bine platita ramura este cea de consultanta in afaceri, cu sunt cei de Price Waterhouse Coopers, sau de la Roland Berger, dupa aceea sunt presedintii de banci, administratori de fonduri, si fotbalisti. si cam astea ar fi salariile de top.

| hunterr a răspuns:

Cariera de actrita XXX