| anaoi a întrebat:

Care este cea mai buna Facultate de Drept din Romania?

Răspuns Câştigător
| ikram a răspuns:

Facultatea de Drept din cadul UAIC Iasi este prima facultate de drept din tara infiintata in 1855.
Dar pana la urma asta nu conteaza.
Dupa parerea mea asta e cea mai buna facultate, daca vrei sa inveti si sa nu pierzi vremea.
http://laws.uaic.ro/default.php?t=site&pgid=7

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Totusi:Universitatea Bucuresti

| catthshshshs a răspuns:

Facultatea de Drept din cadrul Universitatii Alexandru Ioan Cuza de la Iasi, eu tot la Cuza sunt studenta, doar ca la Litere
big grin

Răspuns utilizator avertizat
| vasy_8839 a răspuns:

Sincer, cred ca cea care a fost si acum 50 de ani, cea din cadrul"Universitatii Bucuresti"