| Zodiacul a întrebat:

Desi sunt clasa a IX-a m-am gandit ce facultate as vrea sa urmez mai departea! As vrea sa urmez facultatea de Drept, insa INTREBAREA mea este :,, Care este cea mai buna facultate de Drept din Romania?,,

4 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Universitatea de vest Timisoara, cea mai mica medie de intrare 8! Poti sa faci dreptul! Daca esti bun si in facultate nu trebuie sa faci compromisuri... Important e sa fie ce iti doresti tu, si sa iti placa! Bafta!

| ralucaralu a răspuns:

Cea de la Bucuresti, cea de la Cluj. E foarte greu sa devii avocat. Si eu imi doream mult asta, dar m-am gandit mai bine si care sunt sansele si am renuntat. Trebuie sa ai pe cineva care sa iti arate si sa te indrume. Ori ai bani foarte multi, ori pile.

| elasexygagica a răspuns:

Chiar vrei la drept, vrei sa ajungi somera sau sa ajungi sa te culci cu avocatii ca sa avansezi? daca esti profil real du-te la politehnica, facultatea aia chiar te pregateste pentru viitorwinking

| Zodiacul explică:

Da chiar vrea la dept! si apropo is baiatlaughing...deci alte pareri mai avetibig grin?