| anonim_4396 a întrebat:

Care este diferenta dintre sectiile de : Psihologie, Pedagogie, Psihipedagogie si doar aceste 3 sectii sunt la Facultatea de Psihologie? Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Din c'te ştiu eu doar acestea 3 sunt.
Psihologia- se ocupă cu problemele psihologice ale oamenilor.
Pedagogia- cu predarea, stilul de a preda
Psihopedagogia- o combinaţie între cele două, după cum zice şi numele.

| DeKoniec a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Eu stiam si de cei care rezolva cazuri alaturi de politie. Cei care comunica cu, criminalii. Cei care ii vedem in filmewinking Dar nu stiu unde ce si cum sad

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru DeKoniec):

Probabil nu sunt acolo. Eu mai ştiam şi de Medici Psihiatri, care vorbesc cu pacienţii. Dacă stai să te gândeşti, sunt multe. Dar nu ştiu unde să le găseşti.

| casandru a răspuns:

NEW Serials, PC & Android Applications.
GET IT NOW!
http://clickandplayhard.blogspot.com