| user543 a întrebat:

CARE Este dupa parerea voastra cea mai platita meserie de dupa hotare mai ales pentru barbati?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Doctorii sunt cei mai respectati si bine platiti oameni de peste hotare, mai ales chirurgii astia sunt considerati Dumnezei si se merita din plin sa inveti atatia ani, caci te-ai scos. Daca ai si posibilitatea sa faci facultatea in alta tara...

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Gigolo.

| sylar2007 a răspuns:

Specialisti in it si in marketing

| spike625 a răspuns:

Iti spun eu ca meseriile mai bine platite sunt ascunse de ochii lumii, gen cercetator la nu stiu ce institut la nu stiu ce sector s.a.

| taviyamato2 a răspuns:

Cercetatorii, doctorii, IT-istii, marketerii