| nyoentox2002 a întrebat:

Care este lungimea maxima pe care o poti avea ca sa te angajezi ca soldat în armată?

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți avea orice lungime. Lățimea contează.

| mihai69 a răspuns:

Lungimea la ce?!? La pu...șcă?

| floresdemayo a răspuns (pentru mihai69):

Nu la pușcă,
... la bocanci. Dacă ai 47, contează și lungimea, nu doar lățimea, cum spunea cineva de aici.
Altfel, îți aperi țara, desculț.winking

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De exemplu, la jandarmerie, candidatul trebuie să aibă înălțimea de minimum 1, 65 (baiat) si 1, 60 (fata). Așa parcă...

| Brizbriz a răspuns:

Soldatii nostri trebuie sa fie macho adevarati, asa ca trebuie sa o ai de cel putin 25 de cm, cand nu e sculata, altfel nu se uita la tinehee hee

| floresdemayo a răspuns (pentru Brizbriz):

Inamicele, sau cine? Ah, da, sunt si femei pe front...hee hee

| Brizbriz a răspuns (pentru floresdemayo):

La femei regulile sunt diferite, de ex. lor nu li se taie parul, dar li se cere sa il tina prine prins cand sunt in uniforma

| Iote a răspuns:

Nu conteaza deloc. Poti sa ai si peste 2, 5 m.

| mihai69 a răspuns (pentru Iote):

Nu și la tanchiști...

| Iote a răspuns (pentru mihai69):

De aia am uitat. Ei, si ce daca stau pe jumatate afara? Vad mai bine. happy