| ana777 a întrebat:

Care este mai bun profil, Filologie sau Protectia Mediului?

Răspuns Câştigător
| Charger007 a răspuns:

Buna iti pot da eu un sfat util si de folos: In primul rand iti sugerez sa te gandesti bine la aceasta decizie pe care o vei lua, deoarece iti va schimba viitoru de acum incolo; Sfatu meu pentru tine este sa te duci la sectia filologie, eu am fost acolo si mi-a placut dea lungul liceului. In plus nu vei da examenu de bacalaureat la matematica, biologie, chimie, fizica.
Este si usor faci mai multa romana si limbi straine, decat matematica. Insa in fond ramane la decizia ta unde vei da pe mai departe. Sper ca team putut ajuta. Seara faina. Funda? multumesc.

4 răspunsuri:
| γиαჯ a răspuns:

Filo,clar!laughing)

| xjr97 a răspuns:

Cred ca e mai bine la filo, dar depinde de tine in definitiv.