| JellyBean a întrebat:

Pot sa ma transfer de la un liceu pe profil protectia mediului
la in liceu pe profil mate-info sau filologie?
Mentionez ca sunt a-10-a,pot din semestrul 2?

10 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Adica tu esti la un liceu agricol si vrei sa te transferi la unul teoretic?

| JellyBean explică (pentru Necunoscut112):

Da

| Necunoscut112 a răspuns (pentru JellyBean):

Pai crezi ca o sa te descurci? daca nu ai intrat la un liceu teoretic probabil ca nu e locul tau acolo.e diferenta destul de mare intre liceele teoretice si cele agricole

| JellyBean explică (pentru Necunoscut112):

Pe mine ma intereseaza daca pot, de descurcat o sa pot daca am o medie de 9 aici cred ca de un 7 ma descurc acolo.

| unknownn a răspuns (pentru Necunoscut112):

Daca e la protectia mediului inseamna ca neaparat e la un liceu agricol? De unde ai scos-o pe asta? Exista si colegii tehnice cu acest profil, nu trebuie neaparat agricol.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru JellyBean):

La liceul meu am vazut ca se primesc elevi din alte scoli doar daca elevul respectiv are media mai mare decat ultima medie din clasa la care vrea sa fie.acum nu stiu cum este la alte licee.intereseaza-te la liceul la care ai vrea sa te transferi thinking

| Necunoscut112 a răspuns (pentru unknownn):

Pai l-am intrebat daca este la un liceu agricol si a raspuns afirmativ...

| JellyBean explică (pentru Necunoscut112):

Sunt la liceu tehnologic nu agricol.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru JellyBean):

Cand eu te-am intrebat:"Adica tu esti la un liceu agricol si vrei sa te transferi la unul teoretic?" mi-ai spus ca da.in fine. trebuie' sa te interesezi la liceul la care vrei sa te transferi daca exista vreo conditie

| EmanuelThN a răspuns:

Da poti dar s-ar putea sa intri din nou intra 9 s-ar putea nu-i sigur depinde de profil