| anonim_4396 a întrebat:

Care este parerea voastra despre colegiul Gheorghe Lazar Bucuresti? as vrea sa aud si parerea celor care au terminat acest colegiu happy

1 răspuns:
| BlueDreams a răspuns:

Colegiul National "Gheorghe Lazar"
2. Ultima medie: 9, 4575. Contrapartea "umanista" a Colegiului "Sf. Sava", formidabil pe filologie si stiinte sociale (doua clase din fiecare); Chiar daca mai are o clasa de stiinte ale naturii si patru de matematica-informatica, liceul pregateste pentru facultatile umaniste.