| laura1688 a întrebat:

Care sunt cele mai bine platite joburi?

Răspuns Câştigător
| miercurea a răspuns:

Cantaret

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trăiesc din ciubucuri: doctori, preoți, profesori (meditații).
Avocați din onorariu, la fel și notarii.
Pa, pa.

| wintage a răspuns:

Inginer Software (cred eu)

| IMC90 a răspuns:

Pe tine te intereseaza unde ai salariul cel mai mare sau de unde poti face cei mai multi bani? Fiindca nu este tot una.
Salariu ti-l da sefu/patronul pe cata vreme exista meserii unde iti stabilesti singur onorariul. Onorariul este de regula mult mai mare decat salariu (vezi Notarul Public cat castiga)

| Just4Joker a răspuns:

Inginerul Arhitect, Medicul legist, Judecatorul, Avocatul (cu cabinet propriu), Angajat NASA, angajat CIA/FBI, SRI, etc.
Sun o multime...

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| dianamariana2001 a răspuns:

Buna!
Deci cele mai bine platite, pentru ca esti fata sunt:modelsau topmodel, doctorita, asistenta,disigner, pictorita, etc.
Sper ce te-am ajutat!

| raMLesS a răspuns:

De aitist rose

| AxelBv a răspuns:

Pe piata fortei de munca joburile din IT au o remuneratie superioara, de asemenea, domeniul farmaceutic, si in general joburile bazate pe inginerie.

| brutus123 a răspuns:

Eu cred ca stomatologul sau doctorulbig grin

| Roxaanaaa a răspuns:

Avocatul sau judecatorul!

| Ronald7 a răspuns:

Constructi bucatarie ospatarie
- locul 1