| Rihhana1 a întrebat:

Ce joburi sunt de viitor?
Dar bine platite?

Răspuns Câştigător
| Anon31241212 a răspuns:

Daca este sa te iei dupa bani: informatica, medicina, ingineria, afacerile (sa-ti deschizi propia afacere).
Insa daca o sa faci ceva care cu adevarat iubesti, crede-ma ca o sa fii cel mai bun si o sa castigi pe masura. Nu trebuie sa te iei dupa,, ce joburi sunt de viitor". In toate domeniile e nevoie de specialisti. Urmeaza-ti calea! Succes!

2 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Orice in domeniul IT este bine platit si :https://www.hipo.ro/......in-Romania