| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt opiniile dumneavoastra despre meseria de Psiholog?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca esti bun si pasionat merita tot efortul, mai ales daca la inceput ai parter de un capital sa iti deschizi propriul cabinet

4 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Este o meserie interesanta. Ajuti oamenii, rezolvi probleme importante si inveti niste lucruri care te ajuta si pe plan individual.

| HowdidIgethere a răspuns:

Trebuie sa ai ceva special pentru asta, un talent si o experienta de viata printre multe feluri de oameni. Asa psiholog din carti, ajungi si tu diliu cu timpul.

| Zanisoara a răspuns:

Nu cred ca isi merita banii, asta poate face oricine, trebuie sa dai sfaturi, si sa te pui in locul lui.Cred ca o prietena e mult mai buna.

| Syter a răspuns (pentru Zanisoara):

Un prieten nu-ți poate face rost de pastile,... legal.