| anonim_4396 a întrebat:

Cat castiga un fotograf? Si cat timp se munceste?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

La inceput nu prea bine pana te afirmi ceva, eventual din sedinte foto sau daca te plateste cineva pentru un majorat sau eveniment mai micut. Acolo ai un tarif fix, dar daca esti amator nu e cine stie ce. E foarte greu sa te afirmi din asa ceva, mai ales ca tot mai multi tineri sunt interesati. Daca chiar te pasioneaza asta, atunci da-i cu ambitie, rabdare si munca inainte si sigur o sa reusesti. happy
Succes!

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Castiga in functie de cat/cum munceste si cat isi da interesul. Am amici care iau de la 1000 EUR in sus/nunta. Fotografi, nu oameni-orchestra de-aia care fac si poze, si filmeaza, pun si muzica, si le fac prost pe toate.