| octa2021 a întrebat:

Cat castiga un instalator? Ca vad ca au niste preturi. mari de tot pe manopera

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Ca vad ca au niste preturi. mari de tot pe manopera"

dă niște exemple

| octa2021 explică (pentru sierra1):

Pentru orice interventie, de la schimbat un robinet, conducta, desfundat pana la montat o centrala. Ce-i asa de greu de inteles?

| sierra1 a răspuns (pentru octa2021):

Exemple de "preturi. mari de tot pe manopera" - ce-i așa de greu de ințeles?

| Frank51 a răspuns:

Asta depinde de instalator. Eu am prieteni care lucrează pentru companii, și iau salarii foarte mari. Cei cu firmă probabil iau și mai mult.