| Ramo024 a întrebat:

Cât ar costa aproximativ să îmi schimbe un instalator bateria la dus? Doar costul pentru lucrarea lui (manopera) m-ar interesa, nu și prețul bateriei de duș.

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fără una sută, nu se deranjează!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

100-150, depinde daca se inlocuieste simplu sau nu, si mai depinde de zona.

| Frank51 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Cam cât durează o înlocuire la o baterie standard?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Frank51):

Sub o ora.

| AlexandruAdy a răspuns (pentru Frank51):

10-15 minute
Nu e nici o greutate, la cat de simplu e poți singur sa o schimbi, caută pe YouTube daca nu te descurci și pui banii înapoi în buzunar

| Frank51 a răspuns (pentru AlexandruAdy):

Nu eu am pus întrebarea inițială dar eram curios cât îți ia să faci 100 de lei. Eu prefer să iau de banii ăia bateria și să o montez eu.

| AlexandruAdy a răspuns (pentru Frank51):

De acord cu tine
Fain să știi cate ceva, mai faci un bănuț,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cauta un meserias si intreaba-l "Cat ma costa domnule sa schimb si eu bateria?", intrebatul nu costa.

Pregateste si tu 100 de lei parerea mea ca de aici cam pleaca.