| Nancy a întrebat:

Cat castiga un jurnalist? Dar un medic veterinar? Dar un pshilog? Dar ispector de marfa sau ceva de genul? pe luna

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Sunt întrebări tâmpite, că dacă ziarul este în pragul falimentului câștigă un salariu și dacă este un post TV, care merge bine primește de n ori mai mult. șamd

| myhaelamar86 a răspuns:

Pe Luna n-a lucrat inca nici unu dintre ei. Dar lunar in Romania, ei castiga in functie de vechime si de cat de buni sunt. Un jurnalist incepator poate sa castige 1500 Ron lunar. Un medic veterinar cu renume si multi clienti poate sa castige 10. 000Ron lunar. "Ceva de genul" nu stiu cat castiga.