| Anna0111 a întrebat:

Cat castiga un psiholog? E buna meseria? Cateva plusuri si minusuri? FUNDAA

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Depinde de performantele tale si de locul de munca.Multi psihologi sunt profesori si nu castiga prea bine.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde unde lucrezi. daca lucrezi in spital ai sa iei un salariu mic spre minimul pe economie, cel putin la inteput de cariera. Daca iti faci propriul cabinet depinde de tine cat de multi clienti iti atragi

| Iuliancik77 a răspuns:

La 4-5 mii de lei este bine sa lucrezi psiholog in primul rind ajuti copilul tau ldar ajuti si alti oameni este un lucru bun
FUNDA?

| Cojolino a răspuns:

Este foarte riscant! Daca nu ai pornire sa-ti deschizi un cabinet particular. va fi mai greu. sper sa primesti un raspuns de la un psiholog! succes