| pepsy1989 a întrebat:

Cat de grea e facultatea de Hidrotehnica din iasi?
In ce fel se trec examenele? Cum sunt profii?

Răspuns Câştigător
| structural a răspuns:

Matematica se face,la un nivel destul de avansat vei face analiza matematica, algebra, matematici speciale, analiza numerica, dar nu este imposibil de invatat si de trecut la examene, daca o sa te tii de facultatea iti va parea lejer happy

5 răspunsuri:
| structural a răspuns:

Buna, eu am terminat politehnica sectia ccia la hidrotehnica materiile in primii 2 ani sunt la fel de prin anul 3 si 4 vei face mai multe materii pe specializarea de hidrotehnica ex constructii hidrotehnice, edilitare..., daca ti-a placut matematica in liceu nu ai de ce sa te temi, o sa inveti lucruri interesante...bafta

| pepsy1989 explică (pentru structural):

Dar daca nu mi-a placut matematica? cat de multa mate se face?

| pepsy1989 explică (pentru structural):

Cat de multa matematica se face happy?

| structural a răspuns (pentru pepsy1989):

Matematica se face,la un nivel destul de avansat vei face analiza matematica, algebra, matematici speciale, analiza numerica, dar nu este imposibil de invatat si de trecut la examene, daca o sa te tii de facultatea iti va parea lejer happy

| Alec a răspuns:

Daca sunt barbati si ai sta cum stai in poza de la av cred ca vor fi foarte ingaduitori cu tine

| pepsy1989 explică (pentru Alec):

Da mersi mersi pentru raspuns. da eu am nevoie de un raspuns calumea