| christinajrm a întrebat:

Cat trebuie sa iei ca sa promovezi un examen de diferenta cand te transferi la un alt profil?
Am terminat clasa a IXa filo si de la anul vreau sa ma transfer la Mate info. stiu ca trebuie sa dau examen la info si am vrut sa va intreb daca e greu/se da si pe calculator sau doar teorie & cat trebuie sa iau ca sa ma pot transfera.

1 răspuns:
| ZapPy a răspuns:

Trebuie sa mergi la secretariat/director pentru o cerere care apoi trebuie aprobata si daca ii doar clasa a 9-a nu stiu ce diferenta trebuie.Am avut o colega care s-a transferat la mine la mate info amu-s 4 ani pe la mijlocu sem. 2 in a 9-a si nu o dat nimic. Vorbeste cu un profesor faci 2-3 consultatii si te trecewinking Desi o sa ai de recuperat bazele la programare...