| Dyingfetus a întrebat:

Cate sarituri(cel putin) trebuie sa faci ca sa te inalti?

7 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Cat? Unde? Pana la nori? Pana in inaltul cerului? Sa mai cresti?(cresti in inaltime daca faci sarituri?) A, in cariera? Una! Poti sa sari direct in capul sefului si esti sus de tot!

| rey a răspuns:

Vrei sa te lupti cu genetica?
Succes... dar sfatul meu e sa nu iei medicamente pentru asta, unchiul meu a luat cand a fost mic si ii creste parul rapidddddd de atunci.

| botafogo a răspuns:

Apuca-te de baschet.ru fac de la 5 ani cum am 10 si m-am inaltat 30 de centimetri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarituri? nu cred ca exista un nr anume. cel mai indicat este sportu. tineri din ziua de azi isi fac prea multe probleme legate de fizic.sunt per scunde care arat mult mai bine ca o per inalta. cel mai mult conteaza personalitatea.

| kukubau a răspuns:

Mai degraba stai ca liliacul cu capu' in jos atarnat de lustra tonguelaughing), apuca-te de baschet tongue

| Dyingfetus explică:

Da mah, dar cate sariruri?big grin

| Dyingfetus explică:

Sarituri*