| Negiko a întrebat:

Caut de lucru pe internet. graphic design, blogging, advertisement design.
Stiu sa vorbesc in engleza la nivel conversational.
Cineva care ma poate indruma/ajuta sau care ar fi interesat de o colaborare? Nu neaparat la aceste categorii, ma pot adapta cerintelor. Aceasta intrebare a fost postata cu scopul nu numai de a primi un sfat. Cer indrumare cuiva care poate are nevoie de cineva ca mine online. Astept raspunsuri serioase.
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| HarukoMariusDaniel a răspuns:

Https://www.freelancer.co.ro/
M-as apuca si eu de treaba..., dar am bac-ul.

| Negiko explică:

Lasa-ma sa ghicesc. 19- 22 de ani si te intretin parintii. Esti asa obisnuit sa primesti mura-n gura tot ce ceri material incat nu ti-ai dezvoltat si simtul de a vorbi respectuos sau cel putin matur cu o persoana carei viata nici macar nu i se intersecteaza cu a ta. Si sunt destul de sigura ca nici nu ai citit dupa primele 2 randuri din moment ce ai raspuns asta. Multumesc pentru raspuns desi stiai si tu ca nu era nici pe departe catusi de putin serios.