| geo9geo a întrebat:

Sunt George si caut o persoana care sa ma invete limba engleza la un nivel minim conversational. Lectii de cca. 3-4 ore pe saptamana dupa amiaza sau weekend. Bineinteles conta cost. Astept oferte de la persoane serioase cu multa rabdare si cu bun simt. Locuiesc in zona lacul tei-colentina, Bucuresti.

2 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Cauta pe compendium meditatii sau pe vreauprofesor.ro

| AdelinaC a răspuns (pentru anutza):

Cunosc eu o profesoara cu experienta din Bucuresti, este foarte buna, pe mine m-a ajutat mult.Nr de tel 0721.211.701