| DiaLos a întrebat:

Caut o casa de moda care sa ma angajeze ca designer vestimentar, dar sa fiu platita bine!

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

In functie de facultate si masterul absolvit pe profilul tau, design vestimentar sau design vei gasi o casa de moda care sa te angajeze. Daca ai studiat afara, sansele tale de a fi angajata cresc, intrucat facultatiile de design de la noi nu sunt privite chiar atat de bine. Oricum in Romania exista destule case de moda, daca ai certificate inalte si talent cum spui ai sanse sa gasesti. Oricum pe site-ul asta nu stiu cat succes vei avea sa gasesti ceea ce cauti. Recent din cate imi aduc aminte, Gabriella Olar (are casa G.O. by Gabriella Olar) cauta personal calificat.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E bine ca ai vointa. Concret, ce stii sa faci si cat doresti salariu?

| DiaLos explică (pentru neutrino):

Pai sunt designer vestimentar, si as vrea, nu stiu, peste 3.000 lei. adica am destul talent

| neutrino a răspuns (pentru DiaLos):

Concret, ce stii sa faci pentru banii acestia?