| AlexMoss a întrebat:

Caut un part time job pe internet. Ceva simplu, sunt designer, le am cu photoshop, illustrator, afterfx, c4d etc Dar nu vreau sa intru pe site-uri gen GraphicRiver, nu asta vreau. Caut persoane fizice. Cum as putea da de ele. Cum m-as putea promova. Si vreau sa stiu daca exista si alte joburi(gen secretar sau asa ceva). Sunt minor(15 ani) Dar sunt in acel moment in care alocatia nu mai este de ajuns(primesc jumatate big grin)
Astept un raspuns.

1 răspuns:
| TerenteFTW a răspuns:

Fotograf de ocazie laughing investeste intr-un aparat foto, la inceput probabil nici nu vei fi platit dar iti vei creea un renume, iti faci o pagina de Facebook, iti bagi un watermark cu numele tau in toate pozele si o data ce capeti experienta si notorietate, cu putine pile sau noroc laughing vei fi chemat sa faci poze/filmezi la nunti unde nu isi permit un profesional