| Dey15 a întrebat:

Ce ar fi mai avantajos să studiez la facultatea uvt? Engleză cu spaniolă sau cu rusă?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu rusă.

| gabicoo a răspuns:

Te pregătești cumva să întâmpini Armata Roșie - Eliberatoare?
La rusă mă refeream!winking

| Eireann a răspuns:

Ma gandesc ca sunt multi din Republica Moldova care stiu rusa ca limba materna (vorbitori nativi) si o sa iti fie foarte greu sa ajungi la nivelul asta. Spaniola e mai usoasa si poti sa o prinzi repede - motiv pentru care o sa fie multi care vor la sectia asta.

| Andresso a răspuns:

Cu Rusa

| Brizbriz a răspuns (pentru gabicoo):

"acum 5 ore | gabicoo a răspuns:
Te pregătești cumva să întâmpini Armata Roșie - Eliberatoare?"
sau violatoare... care era, ca nu mai tin minte?hee hee

| oglindasultanului a răspuns:

Depinde, daca ai alte surse de spaniola, recomand rusa. E mai buna spaniola.