| CrazyKiddd a întrebat:

Ce țara din Europa imi recomandați pentru a profesa ca si chirurg? Unde este salariul cel mai avantajos? Mie imi făcea cu ochiul SUA,dar e prea complicat cu examene, facultatea din Romania nu prea e recunoscuta etc.

Răspuns Câştigător
| Gentleman101 a răspuns:

In Luxemburg se castiga cel mai mult, dar si in Norvegia, Suedia si alte tari nordice. (in tarile nordice si in Luxemburg sa castiga bine) Alta varianta ar fi Elvetia, unde se castiga c-am cel mai mult dupa Luxemburg, dar acolo este mai greu sa patrunzi pe piata muncii, mai ales ca nu face parte din Uniunea Europeana. Funda daca te-am ajutat.

1 răspuns:
| MskDesign a răspuns:

Te-as contrazice in privinta cu facultatea.Cunosc multe persoane italiane care fac facultatea de medicina din Iasi.