| Jeremy1 a întrebat:

In ce tara din Europa ar fi cel mai avantajos sa fac facultatea?

7 răspunsuri:
| AoBo a răspuns:

Pentru ca acolo studiile sunt tratate cu foarte multa seriozitate + se acorda multe burse pentru studentii buni + sunt multe job'uri part time asigurate + conditiile de neegalat. Varul meu si o prietena de-a mea invata acolo de mai mult timp si sunt foarte multimiti.

| Jeremy1 explică (pentru AoBo):

Stiu engleza foarte bine, insa nu stiu sa vorbesc destul de bine in germana. E vreo problema?

| AoBo a răspuns:

+ cursurile care nu sunt deloc scumpe.

| AoBo a răspuns:

Poti face cursurile in engleza daca vrei; dar sunt si cursuri de invatare a lb. germane

| LoLpoZ a răspuns:

Cred ca in Anglia. Sunt facultati foarte bune si e mai usoara limba.