| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea sa scriu la competente de comunicare într-un cv? N-am idee ce sa scriu având in vedere ca n-am experienta. As putea sa las necompletat?

2 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Nu pot spune ca ma pricep foarte bine, dar poti trece limbile straine de comunicare pe care le cunosti si nivelul (daca cunosti vreo limba straina).
Exemple:
Engleza - fluent
Germana - nivel mediu
Spaniola - nivel incepator; conversational.
De asemenea daca detii vreun curs de perfectionare limba straina poti trece tot acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poți să scrii, de exemplu: fluență în limbaj, vocabular bogat, bun orator.