| andreidin a întrebat:

Ce calitati ar trebui sa ai pentru meseria de politist?

6 răspunsuri:
| n1445 a răspuns:

Sa ai rabdare... multa rabdare [entru toti scandalagii

| dragosbogdan001 a răspuns:

Multe.

| Eastwood a răspuns:

Pai : dexteritate, conditie fizica, intuitie, istetime, rezistenta!

| catablondu a răspuns:

Salut, incerc sa iti raspund in cateva cuvinte. Voi enumera calitatile principale ale unui politest de success: Un politest trebuie sa fie: Onest, rabdator, intelegator, sigur pe el, rezistent la stress, cu gandire logica, cu reactii rapide etc. De preferat cu permis de conducere si asa mai departe. Pentru intrebari iti stau la dispozitie seara si in week-end.

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Cea mai proasta meserie.

| Arummaculatum a răspuns:

Sa fi HOT happy