| Joker3134 a întrebat:

Ce părere aveți de meseria de polițist?

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este o meserie, ca oricare alta, nu este nimic rau in asta. Adica nu stiu la ce parere te astepti happy

| siriusblack98 a răspuns:

E cea mai ușoară meserie din tot universul. Numai lapte și miere fără nici un fel de inconvenient niciodată. Când ești polițist, infractorii vin singuri la tine și se predau. Răspunsul ăsta îl așteptai?

Răspuns utilizator avertizat
| siriusblack98 a răspuns (pentru Joker3134):

Bătăi cu infractori mărunți care nu au spate. Că în rest pentru ăștia mai mari, faci pe paznicul la poartă și te adresezi cu " da să trăiți ". Ai văzut cazul lui Emi Pian? Indianul era vecin cu mine că stătea la 5 case distanță. Am văzut cu ochii mei " acțiunile " poliției. Paznici la poartă unde erau sute de indieni. Dar pe alții care nu au spate îi amenda pe stradă că erau mai mulți de 3 într-un grup.

| NotNamed a răspuns:

Se câștigă bine. Gen salariul posibil sa fie mic dar mita de la tiganii care fura si dau in cap e mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mișto uniforma.

| Roberrt21 a răspuns:

Jalnică

| al0o0o0 a răspuns:

O meserie foarte frumoasa pentru cei care chiar isi doresc sa faca asa ceva.De asemenea, o meserie foarte grea care necesita multa munca si determinare.