| danielb a întrebat:

Ce parere aveti despre meseria de politist?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este o profesie foarte grea, care cere munca aproape nonstop, uneori periculoasa si frumoasa, daca o faci corect si din suflet, poti ajuta mult oamenii. Este o meserie ca oricare alta, daca o faci doar pentru a castiga un salariu(destul de bun fata de altii). Sunt tentatii mai mari ca in alte profesii si cunosc foarte putini politisti care au rezistat si nu s-au manjit.
Pentru cei care vor s-o faca asa cum trebuie profesia presupune un caracter tare, o doza de curaj si pregatire profesionala permanenta. O zi buna!

6 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Foarte misto meseria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca este o meserie foarte buna si intreadevar ca este greu dar este super ok daca ti-ai alege meseria asta

| proastalenesa a răspuns:

E o meserie care aduce mult profit, dar prin ce mijloace, ştim cu toţii... din păcate, asta e realitatea!

| ღAnamariaღ a răspuns:

Foarte Faina!
Si eu vreau sa ma fac big grin happy happybig grin

| danielb explică:

Ms mult pentru raspuns

| EaaRux a răspuns:

Gandeste-te cati oameni te vor injura daca vei bloca circulatia intr-o intersectie daca te bagi la rutiera...

Bafta oricum!