| AlexUkA99 a întrebat:

Ce calitati credeti ca ar trebui sa aiba un avocat? Imi doresc f mult sa devin avocat.ce ziceti ar fi multe dezavantaje? stiu ca e greu sa ajungi avocat, dar sunt dispusa sa incerc orice. vreau sa stiu si parerea voastra :* va pupp

Răspuns Câştigător
| simomih a răspuns:

Daca te pasioneaza cu siguranta vei face tot ce-ti sta in putinta sa reusesti! Facultatea de drept dureaza in jur de 4 ani. Dupa ce ai terminat fac, trebuie sa lucrezi ca stagiar, cu un avocat timp de 2 ani si sa il platesti. Oricum mult succes!:*

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat