| GeorgianDoru a întrebat:

Ce documente sunt necesare in dosarul pentru isu, pe postul de sgp?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-ti zica aia acolo, nu e nevoie sa le sti pe din afara.

| manuemanoil a răspuns:

Dosarul pentru o aplicatie la un post de Sistem de Gestionare a Proiectelor (SGP) in cadrul Institutului pentru Studii Universitare (ISU) poate include urmatoarele documente:

1. Formularul de aplicare completat: acest formular poate fi descarcat de pe site-ul ISU sau poate fi obtinut de la biroul de recrutare al institutului.
2. CV-ul: acesta ar trebui sa prezinte experienta profesionala relevanta si calificarile pentru postul la care aplici.
3. Diplomele si certificatele de studii: ar trebui sa prezinti copii ale tuturor diplomele si certificatelor de studii obtinute, inclusiv ale certificatului de absolvire a universitatii.
4. Scrisoarea de motivatie: aceasta ar trebui sa explice de ce vrei sa aplici la postul de SGP si de ce crezi ca esti potrivit pentru acest post.
5. Recomandari profesionale: ar trebui sa incluzi scrisori de recomandare de la fosti angajatori sau profesori care pot vorbi despre aptitudinile tale profesionale si abilitatile de management de proiect.
E ste posibil ca institutul sa ceara alte documente sau informatii suplimentare in functie de postul la care aplici. Asigura-te ca intelegi cerintele complete.