cami
| cami a întrebat:

Ce facultate ar trebui sa urmezi pentru a putea sa te angajezi la Garda Financiara?

Răspuns Câştigător
| kh1ss a răspuns:

Facultatea pilelor, spagii....
teoretic, stiinte economice, drept...practic...poti sa le faci pe toate daca nu ai pe cineva sus pus.

12 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Administratie publica-Asewinking (i think so.)

eileen
| eileen a răspuns:

Da, Administratie Publica - ASE, Finante Banci - ASE, Stiinte Politice - SNSPA

| kh1ss a răspuns:

.

| kh1ss a răspuns:

Facultatea pilelor, spagii...
teoretic, stiinte economice, drept...practic...poti sa le faci pe toate daca nu ai pe cineva sus pus.

Janina
| Janina a răspuns:

Eu fac economia comertului turismului si serviciilor - Universitatea din Craiova... tot pentru Garda Financiara o fac si eu tongue

| cely a răspuns:

Daca ai fixat locatia, e ok. Ti-ar place sa spui ca lucrezi la Garda financiara sau ai alt motiv? Se vede ca nu sticu ce se mananca

| JayLeno a răspuns:

Facultatea de hotzi! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am de gand sa urmez Controlul si expertiza in alimentatia publica. la iasi! pentru a intra mai departe in garda am de gand sa urmez acesta facultate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dreptl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Finante-Banci si Dreptulwinking

| oo7 a răspuns:

O facultate finante