| Azalea a întrebat:

Ce facultate credeti ca e mai de viitor nutritia (in cadrul facultatii de medicina), matematica-informatica sau calculatoare din cadrul politehnicii?
Mie una mi-ar placea f mult la nutritie dar ma gandesc ca putini oameni sunt cu adevarat interesati de sanatate si sunt destul de multi nutritionisti asa ca nu cred ca sunt mari sanse de reusita plus ca trebuie sa investesc mult(cabinet particular).
Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| krlaa a răspuns:

Dupa mine, facultatea de informatica este viitorul. in ziua de azi totul se bazeaza pe calculatoare. sincer daca m-as pricepe m-as duce acolo.

1 răspuns:
| Narcis2007 a răspuns:

Si eu cred ca informatica e de viitor...la info iasi ma duc cand termin liceu