| ciripitoru a întrebat:

Ce facultate sa alerg?
Sunt clasa a 11 a la un Liceu Economic. Obiectele preferate:Geografie, Obiectele de specializare ale liceului cu profil economic, informatica si imi place si am si ceva talent la desen, nu pictura.
Mi-ar place o Facultate cu profil economic sau ceva legat de domeniul informaticii, it. Mersi

Răspuns Câştigător
| ikram a răspuns:

Mergi la Facultatea de Informatica, sa nu mergi la stiinte economice daca dupa facultate vrei sa-ti gasesti ceva de lucru (pe specilizare).

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Raiden a răspuns:

Facultatea de Stiinte Economice.
Specializare: Contabilitate si Informatica de Gestiune.

| ciripitoru explică:

Contabilitate NU