| Utilizatoare123 a întrebat:

Ce inseamna jobul de consilier vanzari? E vanzator, foloseste casa de marcat?

Răspuns Câştigător
| Florian80 a răspuns:

In mod normal.nu! Un consilier de vanzari doar ajuta clientii sa aleaga anumite.produse iar apoi ii directioneaza spre casa de marcat unde acestia vor.plati produsele alese.

| Utilizatoare123 explică (pentru Florian80):

Inteleg! Dar asistent vanzari?

| Florian80 a răspuns (pentru Utilizatoare123):

Tot aia e

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In teorie nu folosesti casa de marcat ci doar ajuti clientii cu detalii despre produse, in practica probabil faci si asta.

| Florian80 a răspuns:

Multumesc

| Gugustelut a răspuns:

Adica aveti un fraier in magazin pe care il intrebati daca e bine ce faceti cu bugetul intreprinderii.