| Darkshadoww a întrebat:

Ce înseamna sa fii ucenic într-un salon?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Elev lângă un maestru.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Adică, debutant, începător... până vei ajunge să fii profesionist. Se va intâmpla cu timpul, dacă ești conștiincios și vei excela in domeniu. Decocamdată, ești... novice (învățăcel, adică "școlar").

| Yuoia a răspuns:

Sa inveti meserie. Faci pentru inceput munca necalificata unde nu poti gresi dar stai pe langa specialist si inveti treptat totul.

| nukeyly a răspuns:

Incepi de jos ca sclav cu matura si bobarnace in cap, in timp inveti tot mersul si depasesti maestrul-SAN, apoi iti deschizi propriul salon daca te tine Destinul si ai vant din spate CONFORM.