| mentalica a întrebat:

Ce job se potriveste pentru cineva care are, sa zicem, pasiune pentru fotografie, prelucrare foto si putin talent la desen?

6 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Fotojurnalist

| piktor a răspuns:

Web desigh, advertising, fotograf wildlife, de moda, reclama etc
sunt multe posibilitati
practic, daca esti fotograf poti lucra aproape in orice domeniu(sunt o gramada de reviste, companii care au nevoie de poze pentru reclama bla bla)

| WHOisWHO a răspuns:

Web designer

| dink08 a răspuns:

Fotograf la evenimente :nunti botezuri etc. Este o meserie usoara si bine platita

| mentalica explică:

Web design-ul presupune ceva mai mult decat talent la desen. Are si ceva mai tehnic, sa zicem.
"lucrator in photoshop"? Ce vrea sa spuna asta?
Designer vestimentar...Bine ca sunt fata si nu pot fi considerata "gay" daca pornesc in directia asta happy

Mersi tuturor pentru raspunsuri!

| Vales a răspuns:

Fotograf, lucrator in photoshop