| Etro a întrebat:

Ce locuri de munca pentru femei sunt cu salarii mari daca am un liceu slab?

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce treaba are liceul? Ce te opreste sa te apuci sa mai inveti ceva DUPA liceu? Sint o gramada de certificari valoroase care se pot obtine fara facultate, doar cu mult interes si un intelect macar mediu. De exemplu un CISCO - https://www.cisco.com/c/ro_ro/training-events/networking-academy/cnap.html.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Femeie de servici.

| StrongHeart a răspuns:

Ospatar,brutar,bucatar,cofetar,asistenta medicala.

| JicaContra a răspuns:

Poti sa ai cel mai bun liceu din lume, e tot aia
atat timp cat ai hartie ca ai terminat 12 clase

eu m-am angajat in IT cu 12 clase, si am salariu bun ca ma pricep
si m-am angajat numai cu 12 clase, pentru ca, cu toate ca am bac-ul luat, am pierdut diploma si e o nebunie totala sa scot duplicat, insa am fost acceptat binemercic cu 12 clase si o sa recuperez diploma intr-o zi cu soare si cer senin mi se pune pata, pana atunci... de ce m-as chinui? big grin

deci, depinde ce stii sa faci