| justundercover a întrebat:

Ce materii se fac la profilu' stiinte sociale?

3 răspunsuri:
| Kitty a răspuns:

4h romana, 2/3 h engleza, 2 h fr, 2 logica, 2 ist, 2 geogra, 2 mate, 2 fizica, 1 chimie, 1 biologie + altele mai putin importante. Teza dai la: romana, engleza, ist/geo si logica. Astea doar intr-a IX-a.

| BeibiiX a răspuns:

Buna. Materiile predate la profilul stiinte sociale sunt : istorie, romana, engleza, franceza, logica, geografie, matematica, fizica, chimie, biologie, si in clasele mai mari o sa faci economie, psihologie, filosofie.

Teza dai la romana, istorie si materiile de profil ( logica economie psihologie si filosofie ) si limba straina. O ora sau doua pe saptamana se acorda materiilor ( mate fizica chimie )

:*

| ade_7274 a răspuns:

Aceleasi + logica(intr-a9a), antreprenoriala, psihologia(intr-a10a), sociologie, economie(intr-a11a), filozofie(a-12a)